Костянтин Бондарєв: «Я їду до вас як додому»

 

Костянтин Бондарєв: «Я їду до вас як додому»

Із Іванківським районом Костянтин Бондарєв «познайомився» ще у 2000-му році. Тоді молодий і перспективний  підприємець взявся відбудовувати  переробну галузь. Згодом до кола його діяльності ввійшло і сільське господарство. Багато жителів цього району з легкістю пригадають, як швидко будувалися нові об’єкти, люди, яким пощастило працевлаштуватися на його підприємства, підтвердять, що Костянтин Анатолійович не обділяв своїх працівників увагою та зарплатнею, а чимало керівників інших господарств вдячні йому за фінансову підтримку, яку він надавав усім, хто просив допомоги. Однак і сам Костянтин Бондарєв багато в чому завдячує цьому регіону і його жителям.

- Саме Іванків  дав старт моїй політичній  кар’єрі. Саме тут мене обрали ще за мажоритарною системою депутатом Київської обласної ради І коли йшов у депутати до Верховної Ради, вперше виступав із своєю програмою, своїм баченням розвитку українського суспільства також в Іванкові, - пригадує Костянтин Анатолійович.

Сьогодні він  – народний депутат України, заступник  голови Комітету з питань податкової і митної політики, законотворець. Опікується одразу аж двома регіонами Київщини: до першого, з яким уже давно має  справу і ділові стосунки, належать Іванківський, Поліський, Вишгородський і Бородянський райони, а віднедавна переймається проблемами і Васильківського, Обухівського районів та міста Українка (другий територіальний округ). К.Бондарєв запевняє, що, пишучи власні законопроекти та голосуючи за зміни до законів діючої Конституції України, запропоновані іншими народними обранцями, завжди згадує власний досвід практика господарської діяльності, враховує скарги і побажання людей, які фіксує при зустрічах із громадянами та які одержує по пошті, радиться із місцевими керівниками. На жаль, говорить депутат, в Україні ще немає певного інституту, структури, які б досліджували і прогнозували можливі наслідки прийняття того чи іншого закону. Тому уся відповідальність лягає на самих народних депутатів.

Костянтин Анатолійович тримає руку на пульсі життя завдяки, повторюємо, спілкуванню з конкретними людьми. У його робочому графіку на кожен тиждень є запис «Зустріч з жителями … району». Окрім того, саме в Іванкові він створив свою громадську приймальню, де кожен бажаючий у будь-який робочий день може висловити народному депутату України свої побажання, скарги чи подякувати за конкретні справи. А їх, конкретних добрих справ, на рахунку Костянтина Бондарєва багато.

Перебуваючи в  Іванкові на цьому тижні, народний депутат  України поділився останнім досягненням – поправки до статті 209 Земельного кодексу України, які він ініціював, два тижні тому підтримала Верховна Рада. Відтепер влада на місцях кошти, одержані від оформлення документів на зміну цільового призначення земельних угідь, зможе використовувати на виготовлення генплану міста чи села, проектної документації. Нові підходи у формуванні бюджету на цей рік відчують на собі і медичні заклади, які одержать фінансування за новими методами обрахунків. Це питання особливо актуальне для Іванківського району, який територіально найбільший в Київській області, і коштів для обслуговування населення у віддалених його куточках потрібно значно більше.

К.Бондарєв «привідкрив  завісу» і на день завтрашній: уже  ведуться перемовини про будівництво в Іванкові багатоквартирних будинків. А громада селища «підкинула» ще одну проблему – доплати за чорнобильську зону. За словами голови Іванківської райдержадміністрації Олександра Леляка, зараз дорожче обходиться надрукувати усю документацію, щоб люди одержали свої дві десять (у місті) або гривню шістдесят (у селі), ніж сума самих виплат. Народний депутат України пообіцяв розібратися у ситуації і вкотре допомогти іванківцям.

- Я їду до  вас як додому. Багато людей  знаю, багато чого вже зробив. Але невирішених справ є ще  дуже багато. А значить, нам  є і буде над чим працювати, - сказав Костянтин Анатолійович.

Є у нього  гарна звичка: завжди приїжджати до людей із приємними новинами і гарними подарунками. Так, два місяці тому він привіз у район 2 автомобілі для сільської медицини та апарат для штучної вентиляції легень у районну лікарню. Тоді головний лікар ЦРА Оксана Кадун поскаржилася, що більшість обладнання та апаратура давно вже потребують оновлення, а грошей на це немає ні в лікарні, ні в районному і державному бюджетах. Криза і справді «з’їла» усі фінанси, які могли бути витрачені на подібні статті витрат. Але влада зобов’язана робити надможливе, вирішувати проблеми всупереч будь-яким обставинам, - переконаний Костянтин Анатолійович. Він звернувся по допомогу до підприємців, які внесли свою частку у спільний фінансовий кошик. І уже на цьому тижні К.Бондарєв привіз у лікарню 3 сучасні пральні машинки та дезінфекційну камеру, яку замовила головний лікар. А кращих працівників лікарні Костянтин Анатолійович привітав почесними подяками народного депутата України та вручив їм цінні подарунки.

Серед нагороджених і 83-річний Олексій Деща. Робоча форма  у нього не білого кольору, і хворих він не оперує, уколів і сам дуже боїться. Та саме він забезпечує нормальні умови роботи медикам і дбає про комфорт і зручність для пацієнтів. Дід Олексій з 1992 року працює у ЦРЛ… столярем. Подяка депутата, потиск рук і цінний подарунок стали для нього повною несподіванкою, адже «де це бачено, щоб про таких простих людей, як я, знали такі поважні люди із влади», - говорить Олексій Семенович. Костянтин Бондарєв цікавиться всіма і усім, сам шукає проблеми і береться за їх вирішення.

Суттєву допомогу надав депутат України і центру розвитку дитини «Веселка», в якому виховується 124 малюка Іванкова. Директор центру Тетяна Алексєєва розповіла, що у дитячому закладі капітальний ремонт робився 35 років тому. Струхлі від часу вікна випробування морозами у цьому році не витримали, мов решето пропускали холод і вітер у приміщення. Намагалися вирішити проблему самостійно, як могли, утеплювали рами старі і збирали з батьків кошти на нові. Та цього виявилося замало. Звернулися тоді по допомогу до Костянтина Бондарєва. Він відреагував досить швидко: зима ще не відступила, а «Веселка» дивиться у світ уже крізь нові вікна. До 100 тисяч грн. на вікна К.Бондарєв додав ще й новеньке обладнання, а працівникам центру розвитку дитини – цінні подарунки і подяки. Трудовий і батьківський колектив віддячив йому своєю подякою за підтримку майбутнього покоління України, присвоївши народному депутату України звання почесного відвідувача дитячого закладу «Веселка».

Катерина ДЕНИСЮК.

Фото Володимира ДАВИДЕНКА. 

Під час зустрічі. 

Народний депутат України Костянтин БОНДАРЄВ вручає головному лікарю Іванківської ЦРЛ Оксані КАДУН документи на нове обладнання.